دستگاه جوجه کشی ارزان

ایزی باتور 5 یکی از ارزانترین دستگاه های جوجه کشی موجود در بازار ایران میباشد ، امکاناتی که دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت Easy Bator 5 در اختیار کاربر قرار میدهد نسبت به قیمت آن بسیار ناچیز میباشد ، این دستگاه جوجه کشی دارای 365 روز گارانتی بدون قید و شرط برای تمامی قطعات دستگاه و 10 تضمین تامین قطعات یدکی میباشد که به نوعی محصول خریداری شده را ضمانت مینماید. ایزی باتور 12 تایی ایران جوجه امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را در منزل ، محل کار و… فراهم آورده است و شما میتوانید با استفاده از این محصول لذت جوجه کشی را در خانه همراه با خانواده خود تجربه کنید.

ایزی باتور 5 دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش شامل تمام قطعات میباشد.

دستگاه جوجه کشی 12 تایی ارزان
دستگاه جوجه کشی 12 تایی ارزان قیمت وب سایت ایران جوجه Easy Bator 5 میباشد ، این محصول را میتوانیم یک دستگاه جوجه کشی 12 عددی ارزان اما با کیفیت بدانیم ایزی باتور 5 با کمک شانه های همه کاره خود امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را دارا میباشد اعم از پرندگان و خزندگان تخم گذار که امکان جوجه کشی دارند.

با خرید این دستگاه جوجه کشی نیازی به خرید هیچ شانه و یا لوازم جانبی دیگری نخواهید داشت به نوعی که فقط باید تخم های نطفه دار هر پرنده ای را که میخواهید خریداری فرمایید و درون دستگاه قرار دهید. ایزی باتور 5 دارای 365 روز گارانتی بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد که محصول خریداری شده را کاملاً ضمانت مینماید ، دستگاه جوجه کشی EB5 دارای استاندارد ایزو 9001 برای مدیریت کیفیت بوده و تمامی استاندارد های لازمه برای ساخت یک دستگاه جوجه کشی کامل در آن رعایت شده است. قطعات مورد استفاده تامین و تنظیم دما و رطوبت به صورت تمام اتوماتیک سیستم چرخش 360 درجه سنسور سوئیسی SHT و ده ها مورد دیگر که در کنار هم یک دستگاه جوجه کشی خانگی کم نظیر را تشکیل داده اند.

امکانات ویژه محصول
اولین موردی که بعد از خرید دستگاه متوجه خواهید شد بسته بندی فوق العاده ایزی باتور 5 هست که با استانداردهای اروپایی نیز مطابقت دارد بسته بندی دستگاه به نوعی میباشد که کاملاً ضد ضربه ، ضد آب و ضد گرد و غبار میباشد یعنی در حین حمل و نقل کاملاً ایمن خواهد بود. اگر بخواهیم این بسته بندی را توصیف کنیم میتوانیم به این صورت بگوییم که دستگاه درون یک آکاسف دو بخشی قرار گرفته است که کاملاً در مقابل ضدبات ایمن خواهد بود سپس درون کارتن چند لایه خود قرار میگیرد که به نوعی یک لایه دیگر ضربه گیر نیز محسوب میگردد سپس به جهت ضد آب و گرد و غبار شدن کارتن دستگاه به صورت کامل درون سفلون قرار میگیرد. در این صورت دستگاه از ضربه ، رطوبت و گرد و غبار در امان خواهد بود.

بدنه ماشین جوجه کشی ایزی باتور 5
بدنه دستگاه از جنس کریستال نشکن همراه با کاور ضد اشعه ماوراء بنفش طراحی تعبیه شده است که دارای عمر مفیدی بالغ بر 15 سال بوده و امکان شستشو بعد از هر بار جوجه کشی را به کاربر میدهد همانطور که گفته شد بدنه دستگاه از جنسی بسیار مقاوم در مقابل عوامل طبیعی طراحی شده است و به دلیل این نوع طراحی امکان شستشو در این محصول نیز امکان پذیر خواهد بود یعنی بعد از هر دوره جوجه کشی شما قادر خواهید بود دستگاه را به صورت کامل مورد شستشو قرار داده و ضد عفونی کنید. همچنین کاور دودی که بر روی بدنه کریستالی دستگاه تعبیه شده است طیف مضر اشعه های خورشیدی را حذف مینماید و مانع از ورود این اشعه ها به داخل دستگاه میگردد چراکه این طیف از اشعه ها برای تخم نطفه دار مضر میباشد.

شانه های جوجه کشی مخصوص ایزی باتور 5
شانه همه کاره با چرخش 360 درجه تخم نطفه دار دقیقاً مطابق با چرخش طبیعی تخم توسط مرغ مادر یکی دیگر از قابلیت های ویژه این محصول میباشد. دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 از نسل جدید شانه های همه کاره بهره برده است که تخم را به صورت 360 درجه و مطابق با چرخش طبیعی افقی (حالت خوابیده) مهیا ساخته است این سیستم چرخش بر اساس تحقیقات نشان داده است که حدود 10 الی 15 درصد در راندمان تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه تاثیر گذار خواهد بود. علاوه بر این شانه های همه کاره این توانایی را به دستگاه ایزی باتور 5 افزوده است که بتواند از هر پرنده ای بدون نیاز به خرید شانه اضافی جوجه کشی نماید. این شانه ها بیشتر در دستگاه های جوجه کشی خارجی آرکام مورد استفاده قرار میگیرد.

حسگر سوئیسی Easy Bator 5
سنسور سوئیسی دما و رطوبت نصب شده بر روی محصول بدون نیاز به کالیبراسیون دوباره از جمله تکنولوژی های منحصر به فرد در این دستگاه میباشد. حسگر دستگاه به دلیل حساس بودن دمای داخل دستگاه از نوع SHT ساخت کارخانه SENSIRION واقع در سوئیس انتخاب شده است. این سنسور امکان سنجش دما و رطوبت به صورت همزمان را دارا میباشد و فقط یکبار برای همیشه در کارخانه سازنده کالیبره میگردد یعنی شما اگر این محصول را سال های متمادی مورد استفاده قرار دهید باز هم سنسور دستگاه تنظیمات خود را از دست نخواهد داد. از این سنسور به دلیل دقت بسیار زیاد آن در سنجش دما و رطوبت بیشتر در ساخت لوازم نظامی و پزشکی استفاده مینماید و تنها سه کارخانه از این سسور گران قیمت در ساخت دستگاه جوجه کشی استفاده کرده اند که ایزی باتور یکی از این محصولات میباشد.

گارانتی دستگاه جوجه کشی 12 تایی ارزان قیمت ایزی باتور 5
دستگاه ایزی باتور 12 تایی دارای 365 روز گارانتی بی قید و شرط برای تمامی قطعات و ده سال تضمین تامین قطعات میباشد ضمانت این محصول را EIG یکی از برترین تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی در سطح خاور میانه با بیش از 24 سال سابقه فعالیت در این زمینه بر عهده گرفته است شما میتوانید با خیالی راحت و آسوده محصول را خریداری کرده و استفاده نمایید.

راندمان جوجه کشی ار پرنده های مختلف
راندمان جوجه کشی در این دستگاه برای پرنده های زینتی و اهلی متفاوت میباشد به طور مثال در جوجه کشی از پرنده های اهلی همانند:

مرغ

بلدرجین

کبک

غاز

اردک

بوقلمون

قرقاول و از این دست پرنده ها شما میتواند راندمانی معادل 90 الی 100 درصدی را بسته به شرایط محیط داشته باشید. اما اگر میخواهید از پرنده های زینتی جوجه کشی کنید ما استفاده از ایزی باتور 6 را توصیه میکنیم که مختص این کار طراحی شده است.

https://iranjooje.com/product/12-egg-incubator-cheap/

منبع : ایران جوجه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *